Logowanie >>
Strona główna >>
Info >>
Dlaczego IPZP? >>
Rys historyczny >>
Cennik >>
O nas >>
Zamówienie >>
Wybór oferty - zapytanie o cenę >>
Baza konkursów >>
Baza przetargów >>
Lista użytkowników >>

archiwistyka

oprogramowanie komputerowe arisco
Internetowe Publikowanie Zamówień Publicznych

arisco

O nas:

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie od 1989 roku. Dzięki wieloletniej praktyce i ściśle wytyczonym celom udało nam się stworzyć oprogramowanie opracowywane dla jednostek budżetowych, które to stanowią dominującą większość spośród naszych klientów. Celem przyświecającym nam przy tworzeniu oprogramowania jest maksymalne wyczerpanie tematyki poruszanej przez każdy z naszych programów. Dlatego też, każdy z nich posiada szereg możliwości programowych.

Stale rosnące zapotrzebowanie na usługi internetowe spowodowało wytyczenie nowego kierunku rozwoju firmy ARISCO. Najlepszym tego dowodem jest wprowadzona na rynek usługa ipzp.pl, która jest kolejnym produktem opracowanym przez grono naszych najlepszych informatyków.

Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy Arisco do tworzonych produktów, udało nam się w sposób znaczący zaznaczyć swoją pozycję na jakże trudnym rynku usług informatycznych. Dowodem dobrej pozycji na rynku jest duża baza naszych klientów, która pomimo recesji odnotowuje stały wzrost. Dzięki temu możemy optymistycznie myśleć o przyszłości firmy ARISCO i z pełnym zaangażowaniem podejmować nowe wyzwania.

Kontakt:

ARISCO
Spółka z o.o.
Rok założenia: 1989

https://www.arisco.pl
e-mail: biuro@arisco.pl
Siedziba: ARISCO Sp. z o. o.

ul. Nawrot 114
90-029 Łódź
tel. (42) 648 03 00
fax (42) 648 03 01


  Copyright by Arisco Sp. z o.o.  Biuro: Al. Kościuszki 134   Tel: (42) 648-03-00  biuro@arisco.pl