Logowanie >>
Strona główna >>
Info >>
Dlaczego IPZP? >>
Rys historyczny >>
Cennik >>
O nas >>
Zamówienie >>
Wybór oferty - zapytanie o cenę >>
Baza konkursów >>
Baza przetargów >>
Lista użytkowników >>

archiwistyka

oprogramowanie komputerowe arisco
Internetowe Publikowanie Zamówień Publicznych
Wychodząc naprzeciw stale zmieniającej się sytuacji prawnej w naszym kraju, firma ARISCO oferuje nową usługę w pełni realizującą założenia wchodzącego z dniem 10 Października obowiązku o zamieszczaniu informacji o przetargach na stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nowy kierunek rozwoju naszej firmy w znaczący sposób poszerzy grono zadowolonych klientów.

Ustawa o zamówieniach publicznych wprowadziła nowy obowiązek na wszystkich zamawiających zobowiązanych do stosowania zamówień publicznych. Obowiązkiem tym jest konieczność publikowania przetargów na stronie internetowej. Chcemy pomóc Państwu w sprostaniu Waszym obowiązkom. Dlatego stworzyliśmy ipzp.pl.

Podstawowym zadaniem usługi ipzp.pl jest możliwość umieszczenia Państwa ogłoszeń przetargowych na ogólnie dostępnej stronie internetowej, a co za tym idzie dotarcie do szerokiego grona potencjalnych Państwa klientów. Jednocześnie stałe umieszczanie przetargów doprowadzi do stworzenia Ogólnopolskiej bazy danych o zamówieniach publicznych w systemie ipzp.pl. Dostęp do tej bazy danych będą mieli wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

Główną zaletą takiego systemu jest fakt iż zaraz po wpisaniu informacji o przetargach, są one automatycznie zapisywane w bazie danych i dostępne bezpośrednio po wpisaniu. Dzięki temu w bardzo szybki sposób mogą trafić do potencjalnych klientów, a co za tym idzie zmniejszyć czas oczekiwania na zgłaszane oferty oraz dotarcie do szerszego grona oferentów zainteresowanych przetargiem.

Dodatkową zaletą tego modułu jest fakt, że użytkownik do umieszczenia informacji o przetargach nie musi posiadać dodatkowej wiedzy informatycznej. Wystarczy tylko podstawowa znajomość komputera. Dzięki temu nie musi korzystać z kosztownych usług informatyków.

Kolejną zaletą proponowanej usługi jest jej tanie utrzymanie i bardzo korzystna forma opłat, opierająca się na stałym abonamencie. W zależności od Państwa potrzeb abonament może być rozliczany w systemie:
  • Rocznym
  • Półrocznym
  • Kwartalnym
Po umieszczeniu przez użytkownika informacji o przetargach, ma on możliwość pełnej kontroli nad wpisanymi danymi. Może je w każdym momencie edytować, zmieniać, dopisywać bezpośrednio z własnego komputera.

Aby umożliwić Państwu głębsze zapoznanie się z nową usługą, uruchomiliśmy opcję DEMO, która w pełni ukazuje możliwości ipzp.pl, a przede wszystkim daje możliwość przetestowania jej najważniejszych opcji.

Mamy nadzieję, że taka forma zdobycia Państwa zaufania do produktów firmy ARISCO, będzie potwierdzeniem naszego profesjonalizmu.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą usługą.


  Copyright by Arisco Sp. z o.o.  Biuro: Al. Kościuszki 134   Tel: (42) 648-03-00  biuro@arisco.pl