Logowanie >>
Strona główna >>
Info >>
Dlaczego IPZP? >>
Rys historyczny >>
Cennik >>
O nas >>
Zamówienie >>
Wybór oferty - zapytanie o cenę >>
Baza konkursów >>
Baza przetargów >>
Lista użytkowników >>

archiwistyka

oprogramowanie komputerowe arisco
Internetowe Publikowanie Zamówień Publicznych
Ustawa z czerwca 2001 wprowadziła rewolucyjne zmiany do polskiego systemu zamówień publicznych. Wprowadzono po raz pierwszy elementy rocznego planowania zamówień publicznych na podstawie klasyfikacji PKWIU. Doceniając wagę zmian oraz ich znaczenie dla podmiotów zobowiązanych do udzielania zamówień publicznych ARISCO przygotowało już w październiku 2001 pierwszy w Polsce komputerowy system do Planowania Zamówień Publicznych (PZP). System ten bardzo szybko zaadoptował się na rynku zwiększając tym samy grono naszych klientów. Kolejne wersje programu PZP wyposażone w nowe bardzo użyteczne i funkcjonalne opcje, doprowadziły do ogromnego sukcesu tego programu, który stał się liderem sprzedawanego przez firmę ARISCO oprogramowania.

Konieczność Publikowania Zamówień Publicznych w internecie wynika z tej samej ustawy, jedynie obowiązek ten został odsunięty w czasie do 10 października 2002 roku.

Będąc świadomym utrudnień oraz kosztów jakie mogą Państwo ponosić w celu sprostania obowiązkowi ustawowemu, postanowiliśmy jeszcze w 2001 roku, w trakcie pierwszych wdrożeń systemu PZP, zaprojektować kolejne, jakże ważne, narzędzie do prowadzenia zamówień publicznych jakim jest Internetowe Publikowanie Zamówień Publicznych (ipzp.pl). Usługę tą mamy zaszczyt dzisiaj zaproponować jako optymalne rozwiązanie dla sprostania waszemu obowiązku ustawowemu.

Celem strategicznym firmy ARISCO jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych dla jednostek finansów publicznych. Poprzeczkę ustawiliśmy sobie wysoko. Rozwiązania nasze mają przede wszystkim pomagać ludziom, a poza tym mają być dobre, łatwe w obsłudze i tanie. Cel ten realizujemy od blisko 13 lat dostarczając Państwu kolejne narzędzia codziennej pracy, cieszące się uznaniem na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy


  Copyright by Arisco Sp. z o.o.  Biuro: Al. Kościuszki 134   Tel: (42) 648-03-00  biuro@arisco.pl