Logowanie >>
Strona główna >>
Info >>
Dlaczego IPZP? >>
Rys historyczny >>
Cennik >>
O nas >>
Zamówienie >>
Wybór oferty - zapytanie o cenę >>
Baza konkursów >>
Baza przetargów >>
Lista użytkowników >>

archiwistyka

oprogramowanie komputerowe arisco
Internetowe Publikowanie Zamówień Publicznych

Dlaczego IPZP?

Jak powszechnie wiadomo, dostosowanie jednostki budżetowej do nowych wymogów prawnych ustanowionych przez ustawodawcę, wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Dlatego też chcielibyśmy ulżyć Państwu wprowadzając na rynek tanią usługę w pełni realizującą założenia ustawowe.
Aktualizacja stron internetowych przy założeniu, że nie posiadamy wiedzy informatycznej może okazać się bardzo kosztowna. Przykładem niech będzie ogłoszenie 20 przetargów w ciągu roku. Niech każda aktualizacja w taniej firmie świadczącej usługi internetowe kosztuje nas 50.- zł. Wtedy koszt publikowania zamówień dochodzi do 1000.- zł. A co z wynikami przetargów i ze zdejmowaniem informacji o nich? Jak widać koszt publikowania informacji o przetargach w internecie może okazać się bardzo wysoki, wręcz nieprzewidywalny. Dla jednostek budżetowych racjonalne wykorzystanie środków publicznych oraz planowanie budżetu jest jednym z podstawowych obowiązków.
Nasza usługa umożliwia wam realizację wszystkich tych celów. Poprzez zastosowanie nowatorskich rozwiązań będziecie mogli samodzielnie zarządzać informacjami o przetargach. Będzie to możliwe poprzez korzystanie z dwóch modułów stanowiących jądro systemu:
  • PANEL ADMINISTRACYJNY jest to Państwa poufna strona internetowa dostępna po uwierzytelnieniu hasłem a służąca do zarządzania wszystkimi informacjami o publikowanych przetargach. Zadaniem Panelu Administracyjnego jest umożliwienie Wam nanoszenia informacji o nowych przetargach i aktualizowania danych co gwarantuje szybkość i rzetelność publikowanych danych.
  • PUBLIKATOR ZAMÓWIEŃ jest to podsystem odpowiedzialny za umieszczenie Waszych przetargów na stronie internetowej.

Komu dedykowana jest usługa IPZP?

Internetowe publikowanie zamówień publicznych jest usługą przeznaczoną przede wszystkim dla jednostek budżetowych takich jak m. in. Urzędy gmin, Szpitale, ZOZy, Przychodnie, Urzędy skarbowe itp. jednostek których szczególnie dotyczy wprowadzona ustawa.
Korzystanie z ipzp.pl pozwoli wszystkim w/w jednostkom funkcjonować zgodnie z literą prawa, a co za tym idzie nie narazić się na kary finansowe podczas częstych kontroli.


Jak to działa?

Użytkownik otrzymuje nazwę użytkownika oraz hasło, które upoważnia go do połączenia się z naszą bazą danych. Dzięki temu ma możliwość dokonania wpisów o przetargach z dowolnie wybranego komputera podłączonego do sieci internet. Numer ID jest przyznawany indywidualnie dla każdego klienta i jest podstawą udzielania usługi.
Po zalogowaniu do systemu, użytkownik za pomocą formularza umieszcza wszelkie informacje o przetargach na własnej stronie internetowej. Jeżeli nie posiada takiej strony istnieje możliwość stworzenia prostej, funkcjonalnej strony, na której będą znajdować się wpisywane przez użytkownika informacje o przetargach.  Copyright by Arisco Sp. z o.o.  Biuro: Al. Kościuszki 134   Tel: (42) 648-03-00  biuro@arisco.pl